„Nic lepszego człowiek nie może zrobić człowiekowi, niż uwolnić go od bólu”.

Fizjoterapeuci

Jakub Grabowski, fizjoterapeuta

Jakub Grabowski

Magister fizjoterapii, doktorant Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach podyplomowych. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń ortopedycznych i urazów sportowych. Pierwszy w Polsce absolwent kursu terapii i treningu golfistów „BacktoGolf” w Holandii.

Magdalena Puter, fizjoterapeutka

MAgdalena puter

Magister fizjoterapii AWF Kraków. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach z zakresu rehabilitacji oraz treningu sportowego. Związana zawodowo z koszykówką, dzięki której zyskała niezbędne doświadczenie w pracy ze sportowcami.

Monika Jonik, fizjoterapeutka

Monika jonik

Magister fizjoterapii, absolwentka CM UJ. Swoje zainteresowania w dziedzinie rehabilitacji neurologicznej poszerzała o doświadczenie kliniczne w Hiszpanii. Inspiruje ją poprawa jakości życia pacjenta poprzez funkcjonalne podejście do terapii.

Bartłomiej Róg, fizjoterapeuta

bartłomiej róg

Magister fizjoterapii, absolwent Collegium Medicum UJ. Zajmuje się profesjonalną rehabilitacją po zabiegach operacyjnych, urazach sportowych oraz leczeniem przewlekłego bólu. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach oraz konferencjach specjalistycznych z zakresu fizjoterapii ortopedycznej.

Piotr Urbański, fizjoterapeuta

piotr urbański

Dr n. med. i n. o zdr., absolwent UJ CM. Specjalizuje się w dysfunkcjach w okolicy głowy i szyi oraz rehabilitacji ortopedycznej. Jego zainteresowania to leczenie osteopatyczne, ortodontyczne MFS oraz terapia szczękowo-twarzowa (m.in. stawów skroniowo-żuchwowych). W pracy klinicznej stawia na indywidualne podejście do Pacjenta oraz skuteczność planowanego leczenia.

 
Katarzyna Grabowska fizjoterapeutka dziecięca

katarzyna grabowska

Magister fizjoterapii, certyfikowana terapeutka NDT-Bobath z wieloletnim doświadczeniem. Od początku pracy zawodowej związana z fizjoterapią pediatryczną. W swoim portfolio ma wiele ukończonych kursów i szkoleń, m.in. diagnoza metodą Prechtla. Specjalizuje się w ocenie neurorozwojowej oraz terapii najmłodszych pacjentów. Prowadzi instruktaż prawidłowej pielęgnacji noworodka i niemowlęcia.

  
Aleksandra Bober, fizjoterapeutka

ALEKSANDRA BOBER

Magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w usprawnianiu pacjentów neurologicznych i ortopedycznych. Specjalista zajęć ruchowych i treningów medycznych. Zaangażowana w działalność dydaktyczną. Absolwentka szkoleń i kursów zawodowych, między innymi terapii IBITA Bobath oraz technik manualnych – funkcjonalna osteopatia, HLRM i powięziowych wg Meyersa. W pracy z pacjentem kładzie nacisk na indywidualne podejście i holistyczne spojrzenie.

Robert Kupiec Fizjoterapeuta


robert kupiec

Magister fizjoterapii, fizjoterapeuta neurologiczny oraz ortopedyczny, posiada 20 letnie doświadczenie zawodowe w Polsce, Irlandii oraz Szwajcarii.. Absolwent wielu szkoleń z zakresu neurologii, ortopedii oraz leczenia bólu.